چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان؛

سومین سرویس اتوبوس سلامت در بوکان

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

مسئول مرکز مشاوره بیماریهای مرکز بهداشت بوکان از مراجعه 360 نفر جهت دریافت خدمات به اتوبوس سلامت در سومین مرحله از اجرای این طرح در بوکان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان، اسمعه محمدپور گفت: 360 نفر جهت دریافت خدمات آموزش، مشاوره  و آزمایش در خصوص بیماری ایدز به سومین پایگاه سیار ایدز مراجعه کردند.

وی افزود: این پایگاهها به منظور شناسایی و معرفی خدمات مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری راه اندازی شده بود که با استقبال خوب همشهریان مواجه شد.

محمدپور ادامه داد: اولین پایگاه به مناسبت هفته اطلاع رسانی ایدز در آذر ماه، دومین پایگاه در بهمن و آخرین پایگاه در سالجاری در اسفند اجرا شد که تاکنون بیش از 1260 نفر به این پایگاهها مراجعه کرده اند.

این کارشناس بهداشتی اظهارد اشت:مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری بوکان،- در تمام طول سال خدمات مذکور و همچنین مراقبت و درمان بیماران مبتلا به اچ آی وی/ایدز  و توزیع وسایل کاهش آسیب(سرنگ و کاندوم) را به صورت کاملا رایگان و محرمانه ارایه می نماید.

یادآوری می نماید که مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری مرکز بهداشت بوکان در ابتدای خیابان سردار عزیز خان مکری (اسلام آباد)، ستاد مرکز بهداشت با شماره تلفن: 46234063 در ساعات اداری آماده ارائه خدمات می باشد.


٠٨:٥٩ - يکشنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ١٣٣٧٩    /    تعداد نمایش : ١٩٤خروج