چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

مرکز تصویر برداری بوکان ، در 90 روزی که گذشت.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

خدمات ارايه شده در مرکز تصویر برداری بیمارستان شهید دکتر قلی پور شهرستان بوکان طی سه ماهه اول سال۹۶

 احمد حسن زاده، کارشناس مسئول مرکز تصویر برداری بیمارستان شهید دکتر قلی پور در مصاحبه با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گفت: مرکز تصویربرداری در سه ماهه اول سال 1396 در دو شیفت کاری صبح و عصر، به 5 هزار و 111 بیمار ارئه ی خدمت نموده، که از این تعداد مراجعین، 2 هزار و 477 نفر MRI، 2 هزار و 352 نفر CT اسکن، و 282 نفر مربوط به ماموگرافی بوده اند.


وی با بیان اینکه: از مجموع کل بیماران MRI، تعداد 188 نفر بستری و 2 هزار و 289 نفر بیمار سرپایی ثبت شده اند افزود: از مجموع کل مراجعین CT اسکن نیز، تعداد 516 نفر بستری و یک هزار و 836 نفر سرپایی بوده که این تعداد برای ماموگرافی شامل، 3 نفر بیمار بستری و 279 نفر از بیماران سرپایی ارائه ی خدمت انجام شده است.

وی در ادامه افزود: کلیه خدمات تصویر برداری در این مرکز ، برای بیماران MS (ام اس)، سرطانی، دیالیزی و پیوندی بدون نوبت و بصورت کاملاً رایگان ارائه میگردد.


وی روئیت دفترچه ی ممهور به مهر پزشک متخصص را از شروط نوبت دهی در این مرکز تخصصی اعلام نموده و گفت که تمامی نسخ از تاریخ ویزیت تا یک ماه معتبر می باشند.


همشهریان عزیز برای دریافت اطلاعات تکمیلی می توانند به کانال تلگرامی روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان مراجعه نمایند.  @shbdb

 

 


١١:٤٨ - دوشنبه ١٢ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٧١٦    /    تعداد نمایش : ٢٣٨خروج