چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

تیم طناب کشی شبکه بهداشت و درمان بوکان افتخار آفرین شد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

تیم طناب کشی شبکه بهداشت و درمان بوکان افتخار آفرین شد.

احمد کسنزانی سرمربی تیم طناب کشی مردان در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان گفت: مسابقات طناب کشی مردان، جام شهداء با حضور 10 تیم از سراسر استان به میزبانی شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر به شایستگی تمام برگزار گردید.


وی با اشاره به اینکه تیم طناب کشی بوکان با هدف ایجاد نشاط و انگیزه ورزشی در بین همکاران در این مسابقات شرکت نمود افزود: تیم پرانگیزه بوکان متشکل از آقایان یونس حسن پور عضو تیم ملی بوکس ایران، ابراهیم قریشی آذر مربی شنا و واترپلو، حسین علی نژاد و افشین پایدار هر دو پرورش اندام کار و دیاکو خالدی با مجموع وزنی 448 کیلوگرم که  یکی از سبک وزن ترین تیمهای حاضر نیز بود پس از پشت سر گذاشتن تیمهای مهاباد ب، سیدالشهدا و پیرانشهر بعنوان سرگروه، حریف تیم خوی گردید که بعلت اختلاف وزن 60 کیلویی با تیم خوی، تیم حریف به سختی نتیجه را به نفع خود خاتمه داد و در این مرحله، سومی تیم بوکان قطعی شد.


وی خاطرنشان کرد: در مسابقه پایانی هر چند می توانستیم تیم پیرانشهر را یکبار دیگر شکست داده و فینالیست شویم اما تیم بوکان به علت فشردگی زیاد بازیها و مصدوم شدن یکی از بازیکنان تیم با شکست مقابل میزبان به سومی مسابقات اکتفاء نمود.

کسنزانی در پایان گفت: اینجانب ضمن تشکر از حمایتهای مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان، کسب این جام را به همکاران گرامی تبریک عرض مینمایم، و آنرا به مدیریت و تمام کادر شبکه بهداشت و درمان بوکان تقدیم می کنیم و امید است که عاملی باشد برای ایجاد انگیزه ورزش و تحرک بدنی در بین تمام همکاران محترم.


لازم به ذکر است که کادر و اعضای تیم طناب کشی با حضور در دفتر مدیریت شبکه، جام مقام سومی مسابقات را به دکتر محمد عباسی تقدیم کردند.

 


٢٠:٥٧ - شنبه ٢٤ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٨٧٩    /    تعداد نمایش : ٢٤٨خروج