چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

حضور دکتر محمد عباسی در سرای سالمندان میلاد

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

بازدید مدیریت شبکه بهداشت ودرمان بوکان و هیات همراه از خانه سالمندان شهرستان

صبح روز پانزدم مهرماه 96 ، دکتر محمد عباسی مدیر شبکه بوکان، در راس هیاتی متشکل از کارشناسان بهداشت و درمان به عیادت سالمندان عزیز مرکز میلاد رفتند.

در این دیدار دکتر عباسی ضمن بازدید از تمامی بخشهای مرکز گفت: زحمات آقای صالحی مدیریت سرای سالمندان،را ستودنی خواند و تغییرات و ساماندهی انجام شده در مجموعه را بسیار چشمگیر و مثال زدنی دانست.


ایشان افزودند: پتانسیل و زحمات پرسنل شاغل در سالمندان قابل تقدیر و توجه است.

صالحی نیز با بیان عملکرد انجام شده و نوع خدماتی که ارائه میگردد گفت: 120نفر مددجو در این مرکز مراقبت میشوند که از این تعداد، 40نفر بدون سرپرست و فامیل و تعداد 80 نفر از آنها معلول ذهنی و جسمی هستند، که 20 نفر آنها در شرایط ایزوله مراقبت میگردند.


مدیرمرکز میلاد درادامه افزود: بخش قابل توجهی از درآمدهای موسسه از محل کمک های مردمی تامین میگردد که باعث تداوم فعالیت مجموعه شده است ولی متاسفانه این نوع کمک ها روند نزولی در پیش گرفته است،

صالحی درادامه از تمامی مسئولین شهرستان دعوت کرد که به بازدید مجموعه آمده و از نزدیک شاهد فعالیت های مرکز باشند.

وی با توجه به صرف بخش قابل توجهی از بودجه مرکز میلاد برای موارد دارویی و درمانی مددجویان گفت : مرکز برای ارائه خدمات مطلوب تر نیازمند کمک و همیاری داروخانه ها و داروسازان می باشد.


خاطرنشان میگردد:آقای صالحی حدود 3سال است سکاندار مجموعه بزرگ، سرای سالمندان میلاد، درشهرستان بوکان است.١٧:١٤ - يکشنبه ١٦ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١٦٠٠٣    /    تعداد نمایش : ٢٣٨خروج