چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

آرزوی دیرینه مردم رحیم خان در دولت تدبیر و امید به بار نشست

 

 

 

 

 

 

 

امروز دوشنبه 16 بهمن ماه 96 مصادف با سی و نهمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، مرکز خدمات جامع سلامت روستایی رحیم خان، با حضور مسئولین شهرستانی و آحاد مردم منطقه رحیم خان، با دستان مبارک امام جمعه معزز شهرستان بوکان افتتاح گردید.

در ابتدای این مراسم، دکتر سلیمان فرخی ریاست مرکز بهداشت بوکان، ضمن تبریک دهه مبارک فجر و خوش آمد گویی به مهمانان مراسم بیان داشت: طی سالهای اخیر در حوزه سلامت در سراسر کشور فعالیتهای بیشماری صورت گرفته و در همین راستا پروژه های حوزه سلامت در شهرستان بوکان پیگیری و اجرایی شده اند.

ادامه مراسم همراه بود با افتتاح رسمی مرکز رحیم خان که توسط حاج آقا خلیفه زاده امام جمعه محترم شهرستان انجام گرفت.


دکتر محمد عباسی مدیر شبکه بهداشت و درمان نیز، طی سخنانی ابراز داشت: با افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت رحیم خان، آرزوی دیرینه همه ما و مردم این منطقه تحقق یافت.


وی یادآور شدکه با افتتاح این مرکز و با توجه به داشتن فضاهای مناسب و کافی آن میتوانیم کمیت و کیفیت خدمات را ارتقاء دهیم.

دکتر عباسی در پایان از افتتاح مراکز خدمات جامع سلامت روستایی کویره کانی و تکانتپه و پایگاه شهری شهرک فرهنگیان در آینده نزدیک خبر داد.


در ادامه این مراسم دکتر جمال خسروی، فرماندار فرهیخته شهرستان بوکان در طی سخنرانیشان ابراز داشتند که روستای رحیم خان به عنوان پرجمعیت ترین روستای سطح شهرستان، می طلبید که دارای یک مرکز بهداشتی- درمانی در شان مردم منطقه باشد که با پیگیریهای که در کمیته برنامه ریزی شهرستان انجام شد توانستیم این مطالبه بحق را اجرایی نماییم.


خاطر نشان میگردد که در این مرکز، خدمات پزشکی، دندانپزشکی،پرستاری، مامایی و آزمایشگاهی برای جمعیت تحت پوشش ارائه خواهد گردید.

 

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

@shbdb

 


١٤:٤٧ - دوشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٧٧٦٦    /    تعداد نمایش : ٩٣خروج