چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

اولین جلسه هم اندیشی سازمان های مردم نهاد(سمن) و شبکه بهداشت و درمان بوکان

روز چهارشنبه 18 بهمن ماه جلسه ای با عنوان هم اندیشی سمن ها با بهداشت و درمان به ریاست دکتر صلاح الدین قادرزاده رئیس بیمارستان بوکان با حضور نمایندگانی از 16 سازمان مردمی شهرستان در محل سالن اجلاس فرمانداری برگزار شد.

 

 

دکترقادرزاده گفت: باتوجه به گذشت چند ماه از تشکیل معاونت امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یکی از مهمترین اهداف این معاونت ایجاد ارتباط و هماهنگی بیشتر بین بهداشت و درمان و مردم است.


وی هدف از تشکیل چنین جلساتی را گسترش هماهنگی و جذب مشارکتهای مردمی دانست که با مدیریت صحیح قطعا " موجب تسهیل ارئه خدمات مددکاری و پیشبرد اهداف خیرخواهانه و انسان دوستانه سازمان های مردم نهاد " می گردد.

در ادامه شفیعی کارشناس امور اجتماعی شبکه بهداشت و درمان بوکان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این سازمان، نهادینه ساختن سمن ها در شهرستان و ارتباط هر چه بیشتر و حسنه این سازمان ها با بهداشت و درمان را لازم وضروری دانست.


 همچنین به صورت ویژه از سمن هایی که نیاز به ارتباط بیشتری با بهداشت و درمان دارند و به نحوی با سلامت مردم در ارتباط هستند، تاکید بر تحکیم این ارتباط نمود.

در ادامه هرکدام از نماینده گان سمن ها ایجاد این ارتباط را حسنه دانستند و آمادگی خود را بر همراهی با مجموعه بهداشت و درمان اعلام نمودند.

جلسه با انتخاب دکتر عبدالعزیز مولودی از موسسه ترک اعتیاد عرفان به عنوان نماینده سمن های سطح شهر به جهت ارتباط با بهداشت ودرمان به پایان رسید.

خاطر نشان میگردد: شورای خیرین سلامت شهرستان بوکان با سابقه درخشان و عملکرد چشمگیر از برترین سازمان های مردم نهاد در جنوب غرب استان است.

 

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

@shbdb

 


١٠:١٦ - پنج شنبه ١٩ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٧٨٠٤    /    تعداد نمایش : ٥٩خروج