روز پرستار مبارکباد.
دیدار فرماندهی نیروی انتظامی بوکان با پرستاران بخشهای مختلف بیمارستان
دیدارجناب سرهنگ محبعلی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بوکان با پرستاران زحمت کش بخشهای مختلف بیمارستان بوکان به جهت گرامی داشت ولادت حضرت زینب(س)و تقدیر و تشکر از این قشر ارزشمند عرصه سلامت بوکان
 ١٧:٣٧ - سه شنبه ٣ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
روز پرستار گرامی باد
روز پرستار در بوکان به روایت تصویر
پرستار، نمونه‌ بارز ازخودگذشتگی وایثار است،انسانهایی پاک ومقدس که بی منت به هم نوعشان مهر می ورزند تا مسبب نجات زندگی ها باشند. ولادت حضرت زینب(س)وروز پرستار را به همه ی شما انسان دوستان عزیز بوکانی تبریک و تهنیت عرض میکنم. دکتر محمد عباسی مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان
 ١٤:٠٣ - سه شنبه ٣ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
جامعه سالم محور توسعه پایدار
نمایشگاه پویش خطر سنجی بیماری های قلبی عروقی و سرطان
این نمایشگاه به مدت ده روز از تاریخ ٩۶/١١/۰٢ تا تاریخ ٩۶/١١/١٢، به همت واحد آموزش بیمارستان شهید دکتر قلی پور بوکان در سالن بخش توسعه برگزار می گردد.
 ١٣:٢٩ - سه شنبه ٣ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیشنهادات سالم برای مدیریت رایج ترین عارضه قلبی!
پزشکی سلامت
دکتر مظفر مکائیلی متخصص قلب، در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان، با توجه به اینکه فیبریلاسیون دهلیزی یک نوع رایج از آریتمی قلب است و در آن ضربان قلب نامنظم و تحریک الکتریکی، مسیر مشخصی را در قلب طی نمی کند پیشنهاداتی سالم را برای مدیریت عوارض قلبی ذکر نمود
 ١٠:٣١ - يکشنبه ١ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
آیا وارنه جلوه دادن واقعیات صحیح است؟
جوابیه یک خبر
احتراما به استحضار مي رساند در رابطه با تصوير منتشره و متنی مبنی بر "آلودگی هوا توسط شبکه بهداشت، آتش زدن مواد ضایعات توسط شبکه بهداشت اسلام آباد بوکان" بنا به ماده 23 قانون مطبوعات مقتضي است نسبت به انتشار اين سطور اقدام فرماييد.
 ١٠:٠٠ - يکشنبه ١ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان
برگزاري جلسه پاياني کارگاه هاي آموزشي "باروري سالم و جمعيت" در بوکان
سلسله کارگاه هاي آموزشي "باروري سالم و جمعيت" روز سه شنبه 26 دي ماه و با حضور گروه دوم از کارشناسان و مراقبين سلامت در سالن اجتماعات مرکز بهداشت بوکان پايان يافت. در اين کارگاه چند روزه بهورزان، مراقبين سلامت و کليه کارشناسان مرتبط با موضوع ياد شده شرکت و از مباحث مطروحه بهره مند شدند.
 ١٢:٢٠ - شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارشی از حضور کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان بوکان در مناطق زلزله زده
سامرند صالحی، از 15 روز حضور خود در مناطق زلزله زده کرمانشاه میگوید.
صالحی در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان در رابطه با شیوه اعزام به مناطق زلزله زده بیان کرد: بنده به اتفاق ۱۰ نفر از همکاران در سطح استان آذربایجان غربی در قالب دو گروه(گروه ثلاث باباجانی و گروه سرپل ذهاب) از طرف معاونت بهداشت با عنوان کارشناسان سلامت روان پس از اعلام آمادگی، انتخاب شدیم .بنده نیز به عنوان تنها نماینده شهرستان بوکان افتخار خدمت در مناطق زلزله زده را داشتم.
 ١٠:٥٥ - شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان
مروری بر تاریخچه مرکز فوریتهای پزشکی شهرستان
مرکز فوریتهای پزشکی بوکان، در سال 1380، با سه نفر پرسنل و یک دستگاه آمبولانس شروع بکار نمود، این مرکز در حال حاضر دارای، یک مرکز پیام، سه مرکز شهری، دو پایگاه جاده ای و 30 نفر پرسنل، و مجهز به 9 آمبولانس به روزهستند. در زیر به تاریخچه هرکدام از مراکز وپایگاهها می پردازیم.
 ١٢:٥٢ - چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان
برگزاري کارگاه آموزشي "برنامه هاي باروري سالم و جمعيت"
طي روزهاي 19 و 20 دي ماه 96 در محل سالن اجتماعات ستاد مرکز بهداشت شهرستان بوکان کارگاه آموزشي تحت عنوان "برنامه هاي باروري سالم و جمعيت" براي بهورزان برگزار گرديد.
 ١٠:٤٨ - سه شنبه ٢٦ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشانه های اصلی ابتلاء به سرطانها
پزشکی سلامت
دکترمحمود شیری از علل اصلی جسمی برای ابتلاء به انواع سرطان ها میگوید. وی در این باره گفت:بیشتر دردها دلیل وجود سرطان نیست. دردهایی که مداوم هستند و به دلایل نامشخصی ایجاد می‌شوند حتما باید تحت بررسی قرار گیرند. در این شرایط پزشک سابقه خانوادگی شما را به دقت بررسی می‌کند و بر اساس آن اطلاعات تصمیم می گیرد که چه آزمون هایی برای شما ضروری است.
 ٠٩:٥١ - سه شنبه ٢٦ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>